menu

• 2018.12.04.

Hógolyó futás

December első szombatján került megrendezésre a Domb-futás versenysorozat idei utolsó állomása.

Figyelemmel a dolgozókra, ezért -kivételesen- délután volt a verseny rajtja.

A hőmérséklet kedvező volt a Hógolyó-gyúráshoz (a Rajt időpontjában mínusz 2-3 fok volt), csak a csapadék hiányzott…. Így viszont száraz pályán indultak a futók.

Ilyen hidegben csak a legelszántabbak állnak rajthoz, s valóban kicsit több mint 70-en vágtak neki az adott távnak. S az elszántság nem kor kérdése, azt a futók bizonyították: volt 3 éves és volt 70 éves futó is!

A verseny hivatalos, 7 km-es távján ismét Galamb Csaba győzött; őt követte V. Nagy Ákos és Baukó Ferenc.

A lányok versenyét Háriné Staskó Anita nyerte, Berényi Emília és Szigeti Katalin előtt.

Köszönet a támogatóknak: Nemzeti Együttműködési Alap, Kmét MJV, Modern Home Stúdió, Mátrix oktatás, Fornetti, Bácsvíz Zrt.

Ezzel lezárult a Domb-futás versenye, s eldőlt, hogy ki milyen sikeresen teljesítette az évet.

A sorozat végeredménye alapján pedig egy vacsorás est keretében adják át a kupákat a dobogósoknak, melyre 2018. december 15-én /szombat/ 17 órakor kerül sor a Zrínyi Ilona Általános Iskola tornatermében.

A Díjátadás mellett itt hangzik el a jövő évi sorozat tervei, újdonságai, s lehetőség lesz -kedvezményesen- megvásárolni az éves nevezést is! A vacsorát követően pedig élménybeszámolót hallhatnak a nagy ultraversenyeket teljesítőktől, illetve néhány jó tanácsot a sérülések elkerüléséről.

Jelentkezési határidő: december 10.

Mindenkit (tehát nemcsak a díjazottakat!) várnak szeretettel!