menu

  • 2020.09.28.

Asztalitenisz eredmények

Befejeződtek a 2020. évi Bács-Kiskun Megyei utánpótlás ranglista versenyek.

A Kesi-Spartacus versenyzői minden helyszínen képviselték a szakosztályt és érmeket szereztek.

2020. évi Bács-Kiskun Megyei Újonc, Serdülő és Ifjúsági Bajnokság

Újonc Bajnokság – Baja –

Leány egyéni:

1. Müller Evelin – Ambrus Asztalitenisz Akadémia Soltvadkert
2. Polónyi Nóra – Kecskeméti Spartacus
3. Juhász Viktória – Kecskeméti Spartacus
3. Jeney Johanna – Kecskeméti Spartacus

Fiú egyéni:

1. Lei Balázs –  Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Szabó Lénárd – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Frank-Sánta Erik – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Wiedner Máté – Kalocsa SE

U11 leány:

1. Pellikán Lia  –  Kiskunmajsa AC
2. Pál Dorka – Pingpongozz VSE
3. Tanács Flóra – Kiskunmajsa AC
3. Svecz Olga – Kalocsa SE

U11 fiú:
1. Szabó Lénárd -Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Balogh Martin – Kecskeméti Spartacus
3. Kovács Áron – Kecskeméti Spartacus
3. Wiedner Máté – Kalocsa SE

 

Serdülő Bajnokság – Soltvadkert –

Leány egyéni:

1. Tanács Nóra  – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Galambos Jázmin – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Pellikán Lia  – Kiskunmajsa AC
3. Jeney Johanna – Kecskeméti Spartacus

Fiú egyéni:

1. Lei Balázs  – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Szabó Lénárd – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Vida Zolta – Kalocsa SE
3. Győri Martin – Kalocsa SE

Leány páros:

1. Tanács Nóra, Galambos Jázmin  –   Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Tanács Flóra, Pellikán Lia – Kiskunmajsa AC
3. Tóth Julietta, Jeney Johanna – Kecskeméti Spartacus
3. Pál Dorka, Ivanics Izabella – Pingpongozz VSE

Fiú páros:

1. Lei Balázs, Réfy Mór    –  Ambrus Asztalitenisz Akadémia/Kalocsa SE
2. Vida Zolta, Győri Martin – Kalocsa SE
3. Szabó Lénárd, Frank-Sánta Erik – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Szakáll Dániel, Ádám Bence – Baja

 

Ifjúsági Bajnokság – Kecskemét –

Leány egyéni:

1. Tanács Nóra –  Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Polónyi Nóra – Kecskeméti Spartacus
3. Galambos Jázmin – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Müller Evelin – Ambrus Asztalitenisz Akadémia

Fiú egyéni:

1. Lei Balázs – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
2. Jádi Dominik – Kecskeméti Spartacus
3. Vida Zolta – Kalocsa SE
3. Gyetvai Ákos – Kecskeméti Spartacus

Leány páros:

1. Müller Evelin, Polónyi Nóra- Ambrus Asztalitenisz Akadémia/Kecskeméti Sp.
2. Tanács Nóra, Galambos Jázmin- Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Lei Eszter, Gillich Bettina – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Szabó Anita, Zsitva Vivien – Kecskeméti Spartacus

Fiú páros:

1. Jádi Dominik, Gyetvai Ákos – Kecskeméti Spartacus
2. Lei Balázs, Szabó Lénárd – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Frank-Sánta Erik, Kazi Gergő – Ambrus Asztalitenisz Akadémia
3. Vida Zolta, Capitom Tom – Kalocsa SE

 

Csoportkép Ifi Bajnokság

 

Kapcsolódó képek