Beszéljünk róla! Június 16-án (csütörtökön) 16 óra 30 perctől ismét várják a tiniket a Katona József Könyvtár beszélgetőkörére. A téma ezúttal a média változatos, mindenkit foglalkoztató világa lesz.
Kapcsolódó képek |
menu





