Tehetségkutató könnyűzenei verseny az Ápoló Klubban Az Ápoló Klub immáron harmadik alkalommal szervez tehetségkutatót amatőr zenekarok részére. Várják azon együttesek jelentkezését, amelyek szívesen bemutatkoznak egy szakmai zsűri és a közönség előtt. Idén is megrendezi az Ápoló Klub a zenei versenyt az amatőr zenekarok számára – tájékoztatott Versegi Ádám ügyvezető. A III. tehetség ÁPOLÓ elnevezésű rendezvényt az Öröm a Zene tehetséggondozó program kecskeméti állomásaként rendezik meg. A nyertes bekerül az országos döntőbe, ahol a fődíj nem más, mint hangszerek és technikai eszközök 1 millió forint értékben, az Öröm a Zene Nonprofit Kft. felajánlásában! Kiosztásra kerül továbbá a legjobb hangszeresnek járó Újfalusi Gábor-díj. Ezen kívül számos fellépési lehetőség várja majd a legjobbakat különdíj formájában. Egy előadó, zenekar legfeljebb 15 perces műsorral mutatkozhat be, ami a beállással együtt 25 percnél nem lehet több (max. 3 dal). Jelentkezés: 2026.07.25-ig Élő döntő: 2026.08.02. (vasárnap) A versenyen 4 fős neves szakmai zsűri értékel: Szekeres András (Junkies), Tóth Szabi (Sugarloaf), Temesi Berci ( https://berci.hu/zenekarok/ ),Andrásik Remo (HANOSZ, Hangfoglaló Program) Ilyen szempontok alapján pontoznak a döntnökök: – hangszeres tudás 0-10 pont – szöveg, mondanivaló 0-10 pont – egyediség, eredetiség 0-20 pont – színpadi összkép 0-10 pont Jelentkezési feltételek: Mindenki jelentkezhet, stílusirányzatot nem szabnak meg, a produkció egyetlen kikötése, hogy hangszeres előadás legyen. Túljelentkezés esetén előválogatást tartanak a szervezők, ahonnan a legjobb 10 zenekar kerül be az augusztus 02-i élő döntőbe! A szervezők várják a jelentkezőket: https://www.apoloklub.com/tehetsegapolo Kapcsolódó képek |
menu



